Demokracie

7+

Sledujte minorský  live-stream inscenace Demokracie, který proběhne v sobotu 13. 6. od 11:00. Po zakoupení vstupenky získáte přístup do minorského on-line sálu. Z pohodlí vašeho gauče zhlédnete představení a nepřijdete ani o oblíbené divácké hlasování!  Vstupenky jsou k mání nejpozději 30 minut před představením. Stačí jedna vstupenka do rodiny.

A už se nám zase blíží nějaké volby… Co pro nás vlastně znamenají? V Minoru je máme každý měsíc, sice jen nanečisto, ale volit mohou úplně všichni. Přijďte si to vyzkoušet, demokracie je vlastně hra. A jako každá hra, má i ona svoje pravidla. Pravidla demokracie se jmenují Ústava. A podle těchto pravidel se řídí život v každé demokratické zemi. Zkrátka, demokracie není žádná sranda, u nás ale bude!

Šest stran, každá se svým programem, soupeří s ostatními o přízeň voličů. Jedna chce tančit, druhá klidně žít, třetí se chce učit, čtvrtá neřešit, pátá by si hrála a šestá pořád cvičila. Po volbách se strany, které vyhrály, musí domluvit na programu a ten prosazovat. A tak to jde až do dalších voleb, kdy se znovu rozdají karty… Ovšem o tom, jak to dopadne, rozhodujete vy – svým hlasem!

Písně z inscenace si můžete zakoupit v iTunes Store nebo Supraphonline.

Premiéra 21. září 2014
Přístupné divákům od 7 let
Délka představení 1h 35 minut včetně přestávky

Nejbližší představení

V blízké době se žádné představení nekoná.