E-shop

Elektronický dárkový šek

„Nevíš, kdy obdarovaní mohou do Minoru? Dej jim elektronický šek a oni si vyberou.“ Koupit šek. Poukaz, který lze směnit za vstupenku v hodnotě šeku na vybraná představení. Hodnotu šeku si můžete zvolit při nákupu. Vztahuje se na předprodej! Nelze použít na jiné zboží. Pouze na vstupenky Minor! Podrobnosti o fungování šeků.
Cena volitelná

Fleška

"Pěknej kluk, tenhle Josef Minor a ještě k tomu je to fleška? Fakt? To musím mít!"USB 8 GB, 9 cm vysoká gumová 3D figurka na zavěšení. Odnímací hlavička, pod kterou se skrývá USB.
250 Kč

Obálka Minor

„Chceš darovat vstupenku či šek z Minoru stylově? Kup si k tomu stylovou obálku!“Dárková obálka (ne poštovní). 13 x 23 cm, na vstupenky, šeky či cokoli. Minorsky pojednaná zvenku i zevnitř.
20 Kč

Hadřík na brýle

"Nejen na brýle, ale i na mastná sklíčka mobilů a zaprášené obrazovky monitorů. 10 z 11 diváků Minoru doporučují! (Ten 1 nemá brýle, mobil ani počítač)."19 x 19 cm zelenožlutá specální tkanina na čištění brýlí, s modrým kulatým logem v levém spodním rohu. "Vytřeme vám zrak". Úhledně složená v uzavíratelném sáčku.
45 Kč

Výroční známka

"Nechybí ti náhodou ve tvé sbírce turistických známek? Toto je sice tzv. "výroční", ale do té party, známka z Minoru, také patří!"Dřevěná, pamětní, kulatá, oboustranná, na zavěšení - průměr 4,5 cm.
30 Kč

Pohlednice

"Milá babi, tak jsem ti byl v Minoru, to byla BOMBA! Posílám ti odtamtud pohled, aby sis také užila. Pusu, tvůj vnuk Kluk!"
12 x 12 cm, kreslené, tištěné motivy, možnost výběru z více druhů, linkování pro adresu, neplatná, pouze tištěná poštovní známka.
10 Kč

Magnet

„Že divadlo Minor vychovává, jasná věc. O to se už snaží mnoooho let!“
6 x 4 cm, celopřilnavé, tenké, výchovně minorské. 2 motivy.
25 Kč

Placky

"Přeneste si kus Minoru domů, rozehrajte třeba celý repertoár na lednici v podobě magnetů s motivy představení."
Pamětní špendlíky, magnety, zrcátka s motivem určitého představení divadla Minor. - rozměry různé.
1.) malé kulaté, průměr 3,6 cm, možnosti: špendlík / magnet (O pejskovi a kočičce)
2.) velké kulaté, průměr 5,3 cm,možnosti: špendlík/ magnet/ zrcátko (Sněhurka is not dead, O veliké řepě, Libozvuky, Malá čarodějnice, Mami, už tam budem?)
3.) obdélník 6 x 4 cm, možnosti: špendlík / magnet motiv položen na výšku (Záhada hlavolamu, Zátopek, Sněhová královna, Divadlo) na šířku (Demokracie, Nanuk, Pinokio, O veliké řepě, Robin Hood, Game, Koukej svět, Mami už tam budem?)
4.) oválné 6,4 x 4,5 cm, možnosti: špendlík / magnet / zrcátko (Polní žínka Evelínka, Ztroskotání vzducholodi, Sněhová královna)
25 Kč

Turistická vizitka

"Je mnoho míst, která se vám zapíší do srdce, jedním z nich je i Minor! Pro razítko do turist. deníčku si můžete přijít někdy osobně." Soutěžní samolepící "Wander card" do deníčků turistických.
15 Kč

Reflexní vesta

"My v Minoru je nosíme všichni!"
Zelenožlutá s reflexními, stříbrnými, příčnými pruhy. Jedna velikost (122-134), ale dík zapínání na suchý zip po stranách, možno využít i pro větší postavy. Minorské nápisy vepředu i vzadu. Pouze jeden druh.
120 Kč

Reflexní pytel

VYPRODÁNO!"
Anděl Strážný, Pytel Strážný, Minor Strážný!"

Praktický svítivý pytel 33 x 44 cm, stahovací šňůrkami, na záda či přes rameno. 100% polyester. S andělským motivem na přední straně a s odrazovou páskou uprostřed.
75 Kč

Reflexní páska

"Nejen Minor, i vy musíte být vidět!"
Samonavíjecí signální odrazová páska do šera a tmy na ruku, nohu, tašku atd. Zelenožlutá. S nápisem Minor - divadlo, které je vidět! Rozměr 30x3 cm.
30 Kč

Omylovánky ze života Josefa Minora

Že by OMYLEM vznikly OMALOVÁNKY? Kdepak, to je zase promyšlený vtip našeho výtvarníka Jakuba Zicha. Na každý měsíc volný list A4 k omalování a ještě pár listů navíc. Vše uloženo v milých tuhých zelených zavazovacích deskách od firmy BOBO.
150 Kč

Pastelky

"Dohromady s minorským blokem, či s jiným, poslouží stejně!"
12 ks barevných tužek v plastovém pouzdře s barevným motivem na přední straně. Motiv korespondující s motivem na BLOKU OBDÉLNÍKU. Prodejné jednotlivě.
35 Kč

Blok IQ

"S náčrtníkem a s divadlem Minor, nejen za vyšší IQ!"
Kroužkový náčrtník A5 s 50 bílými, čistými listy. Přední strana barevný motiv a přes něj průhledná tuhá folie. Zadní strana tvrdý karton bez potisku.
70 Kč

Deník Minor

"Chceš si psát deníček či zapisovat hříchy své či ostatních? Nebo nechceš nic zapomenout? Deník Minor je pro to ideální!"
Kroužkový blok 13 x 18 cm, s tvrdou, kartonovou přední a zadní stranou s barevným potiskem, počet čistých listů bez linek 50, elastická guma na zavírání, tužka s kovovou sponou a pryží na konci, umístěná v kroužkování.
130 Kč

Kapesní dechoň

"Chceš-li mít plíce jako zvon, posiluj s Dechoněm z divadla Minor!"
Červená či modrá 16 cm umělohmotná foukačka se žlutým košíčkem, nadnášející polystyrenový míček pomocí vašeho dechu. Foukačka, 2x míček, a to celé ve stylové papírové krabičce.
75 Kč

Lampion

"Do lampionového průvodu jen s lampionem z Minoru! Pokud tam neshoří, udělá parádu i doma." Klasický papírový skládací, tuzemské výroby, průměr 20 cm, výška 30 cm možnost připevnit na vnitřní dno svíčku či elektrické světýlko (není součástí). 3 druhy s různými motivy obsahující název divadlo Minor.
99 Kč

Výšivka pes

"Na svetry, mikiny, pytlíky na cvičky, pro radost i pro parádu, jedině výšivka z Minoru!"
Autorská nášivka v různých barevných kombinacích s možností našít na cokoli. Rozměr 15 x 9 cm.
150 Kč

Zrcátko

"Nevíš, proč se na mě všichni dívají? Nemám šmouhu na nose? Naštěstí mám v kapse praktické zrcátko z Minoru... Aha, není to šmouhou." Kulaté zrcátko, průměr 5,3 cm, s motivem na jedné straně.
25 Kč

CD Sněhurka is not dead

A je to tady zase, rockové vypalovačky jako v Perníkovce a se stejnou partou!Pozvěte rodiče či prarodiče k poslechu, bude se jim to líbit stejně jako vám. Písničky ze stejnojmenné inscenace, ve které jsou použity ”moderní technologie”, vás zase nezklamou.
"They are dead, never, never, never..."
150 Kč

CD Konžert

„Tančete, smějte se a radujte! K tomu hudba z Minoru slouží.“8 písniček určených nejen malým posluchačům, stejně jako bylo stejnojmenné představení pod režijním vedení Jiřího Jelínka. Rok vydání 2010.
99 Kč

CD Tlukot a bubnování

„Tlustec, Fotouni, Mámení vás při poslechu navštíví u vás doma a budou vás bavit, stejně jako před lety bavili diváky třeba v Minoru nebo v Jižní Koreji.“10 písniček z kultovního představení Janka Jirků. Rok vydání 2003.
99 Kč

CD Anežka chce tančit

„Roztančete se doma při poslechu stejně, jako se diváci vždy roztančili po přestávce s Anežkou v Minoru.“
9 písní ze stejnojmenného představení v režii Jiřího Jelínka. Rok vydání 2016.
99 Kč

CD Perníková chaloupka

„Rockový, pohádkový a koncertový "mazec", kde se bojí děti i dospělí, ale nakonec pravda a láska zvítězí jako vždy - nejen v Minoru.“
15 skladeb z rockové pohádky. Rok vydání 2013.
99 Kč

CD Robin Hood

„Robina Hooda si prostě zamilujete a on vás bezpečně provede Sharwoodským lesem v Minoru.“
17 písní i slovních vstupů z muzikálového představení. Rok vydání 2016.
100 Kč

CD Písně divadla Minor IV

„Já to úplně zase vidím, já tam v tom Minoru zase sedím!“
2x CD s 33 písničkami z rozličných představení divadla Minor. Rok vydání 2015.
200 Kč

CD Písně divadla Minor III

„Jéé, to si pamatuju, to jsem byla ještě malá, když to hráli v Minoru, ale vůbec jsme nezestárli.“
26 písní z repertoáru divadla Minor. Rok vydání 2010.
120 Kč

CD Písně divadla Minor II

„Zavzpomínejte s písní na rtu na Minor, když začínal být mlád!“
22 písniček z různých představení divadla Minor. Rok vydání 2007.
120 Kč

CD Písně divadla Minor I

„Písničky z Minoru nestárnou!“
Skladby z minorských představení, které již na repetoáru nejsou. 32 písniček pro posluchače od 4 do 144 let. Rok vydání 2001.
50 Kč

Zpěvník písní divadla Minor

"Táboráku, plápolej, táboráku, jásej...", tuto píseň tam sice nenajdete, ale můžete u táboráku zazářit s nějakou z Minoru."
26 notově a textově rozepsaných písní, složených pro představení divadla Minor + nahrané CD s nimi. Vydáno v r. 2012, tudíž písně složené do té doby pro představení: Kabaret Tlukot a bubnování, Konžert, Sny o bizonech, Ostrov pokladů, Jak Mařenka a Boženka koukaly, Cirkus harampádím, O Malence, Klapzubova jedenáctka, Psina, Popelka, Velké putování Vlase a brady, Neználek ve Slunečním městě, Pod hladinou ticha, Moje první encyklopedie.
190 Kč

Hodiny

"Nemáš čas na hraní? S hodinami z Minoru si ho vždy najdeš!"
Tvrdý karton A4 s motivem a posuvnými ručičkami k výuce času. Možnost zavěšení.
70 Kč

Jak se stát divákem

"Nevíš, co se sebou v divadle? Zábavných 40 stran v příručce ti napoví!"
Praktická, vtipná, komiksová příručka formátu A6, jak se chovat/nechovat při návštěvě divadla. Měkká vazba, 40 stran. Česká nebo angl. verze.
80 Kč

Rozvrh hodin

"Kdy a proč do školy a kdy a proč ne."
Prostý rozvrh pro školáky na 9 vyučovacích hodin. Formát A5.
5 Kč

Medvědec plachý

"Tichý a plochý medvědec z Minoru nezabere moc místa, jen se usmívá a je mírumilovný k dětem."
Vylamovací papírová skládačka, která jednoduchým pospojováním patentky (součást balení), či knoflíčky (nejsou součástí), ožije. Formát A4 v sáčku s lištou s podrobným návodem.
35 Kč

Puzzles

"Skládačky si užiješ, pohlednici někomu pošleš jako pozdrav z Minoru."
24 ks skládačky, tvořící obrázek. Součástí je pohlednice stejného motivu a rozměru 17,5 x 12,5 cm. K dispozici více motivů.
55 Kč

CD Princ na bílém koni

Rok vydání 2023
100 Kč

Sem napište, co byste si přáli.

Vybrané zboží zasíláme přes Českou poštu na dobírku (poštovné a balné 160 Kč) nebo při platbě převodem (poštovné a balné 120 Kč) jen po ČR.