Upcoming program

There are no upcoming events.

Democracy

7+
Come and vote!

Using the electronic voting system.

Children perceive political events, they know the names of various politicians from their parents, from television, billboards. However, the election awareness is very vague, specifically what it all might mean in their lives. We’ll try to change it and explain political principles to them in their way of talking. Democracy is serious, but this will be fun!

Appropriate age 7 years or older
Duration 1h 35 minutes including intermission

Premiere 21 September, 2014

The review from the public

Naprostá pecka! Dáváme nejvyšší možné ohodnocení (za obsah i technické provedení)!!!!
Martin a Jana K.
Děkujeme za nádherné, hluboké, propracované, pestré, zábavné, důmyslné představení. Moc jsme se těšili, dlouho jsme čekali, očekávali jsme "bombu". Naše očekávání byla naplněna. Velké poděkování, potlesk a hluboko-sklon všem tvůrcům a zúčastněným.
Gabriela Gyömberová
Bylo to moc krásný. Chci ještě někdy volit. Nejvíce se mi líbila MODRÁ a FIALOVÁ. A taky se mi strašně líbila zelená - NEŘEŠIT. A miluju divadlo.
MILI, 6 let
Kolik představení Demokracie je třeba vidět , abych se dozvěděla pointu / závěr košilaté historky? Děkuji, Eva
Kolik představení Demokracie je třeba vidět , abych se dozvěděla pointu / závěr košilaté historky? Děkuji, Eva
Skvělé představení. Zábavné i poučné. Velice trefně a vtipně ztvárněný proces voleb a povolebního vývoje, televizních debat, volebních průzkumů, komentářů atp. Představení vtáhlo do děje jak děti, tak rodiče. Možnost zkusit si volit byla výborná, včetně zklamání dětí z nedodržení předvolebních slibů. Výborný způsob, jak dětem přiblížit co jsou to volby, co je to demokracie, populismus atd. Po vší té zábavě silná a dojemná závěrečná scéna, která nám připomněla jakou hodnotu v demokracii máme a že stojí zato jí chránit. Děkujeme, lépe bychom to dětem nevysvětlili.
Helena
Bylo to zatím to nejlepší představení, co jsem viděl.