Foglarovy legendární příběhy opět ožívají! Na Druhé straně se na oprýskané zdi objevila tajemná kresba znázorňující hlavolam. Kdo jí tam nakreslil a proč? Rychlé šípy se odhodlají překročit Rozdělovací třídu a vydat se do temných Stínadel, aby tam té záhadě přišly na kloub. Co se tam asi dozví? Vydejme se s nimi na dobrodružnou a nebezpečnou cestu za odhalením mnoha tajemství. Kdo byl tajemný Jan Tleskač? Podaří se Rychlým šípům získat plány k jeho podivuhodnému vynálezu? Odhalí totožnost záhadné postavy s maskou? A kdo bude zvolen Velkým Vontem? To jsou jen některé z celé řady otázek, které už zase čekají na zodpovězení.

Hrajeme v sále bez sedadel

Délka představení 2 hodiny včetně přestávky.

Partner inscenace

  rademic_zahada_logo_1

 

8+

Spolupracovali

Scénář: Tomáš Jarkovský a Jakub Vašíček
Režie: Jakub Vašíček
Dramaturgie: Tomáš Jarkovský
Scéna: Kamil Bělohlávek
Kostýmy: Tereza Venclová
Hudba: Daniel Čámský
Projekce: Matěj Pospíšil
Hrají: Anna BubníkováKristýna FrankováMonika Načeva, Hedvika Řezáčová, Bára Mišíková, Markéta DvořákováOndřej Bauer, Pavol Smolárik,  Mikuláš Čížek,  Václav Jelínek,  Karel Kratochvíl, Daniel Samek nebo Tomáš Zonyga,  Dan Šváb,
Kapela: Jan Hrovatitsch, Jan Matásek, Dalibor Mucha, Lubomír Nohavica, Tomáš Vychytil

Nejbližší představení

Záhada hlavolamu

Velký sál

Vyprodáno

Záhada hlavolamu

Velký sál

Vyprodáno

Co říkají diváci

Tohleto představení je vtipné.
David
Dobrý den, včera jsem byla na představení Záhada Hlavolamu a moc se mi líbilo. Před vstoupením do divadla jsem Záhadu Hlavolamu nečetla ani neviděla. I přesto mi pochopení příběhu nedělalo nejmenší potíže. Určitě představení můžu všem doporučit, protože já jsem byla naprosto nadšená. Všichni herci podali fantastické výkony a já jim moc děkuji za příjemně strávené čtvrteční dopoledne. Celému divadlu přeji ať se jenom daří. :)
Eliška Gersdorfová
Napište názor na představení