Foglarovy legendární příběhy opět ožívají! Na Druhé straně se na oprýskané zdi objevila tajemná kresba znázorňující hlavolam. Kdo ji tam nakreslil a proč? Rychlé šípy se odhodlají překročit Rozdělovací třídu a vydat se do temných Stínadel, aby tam té záhadě přišly na kloub. Co se tam asi dozví? Kdo byl tajemný Jan Tleskač? Podaří se Rychlým šípům získat plány k jeho podivuhodnému vynálezu? Odhalí totožnost záhadné postavy s maskou? A kdo bude zvolen Velkým Vontem? To jsou jen některé z celé řady otázek, které už zase čekají na zodpovězení.

Premiéra 15. října 2017
Přístupné pro děti od 8 let
Délka představení 2 hodiny včetně přestávky.

Partner inscenace

  rademic_zahada_logo_1

 

8+

Spolupracovali

Scénář: Tomáš Jarkovský a Jakub Vašíček
Režie: Jakub Vašíček
Dramaturgie: Tomáš Jarkovský
Scéna: Kamil Bělohlávek
Kostýmy: Tereza Venclová
Hudba: Daniel Čámský
Projekce: Matěj Pospíšil
Hrají: Mirek Dušín – Daniel Šváb
Jarka Metelka – Pavol Smolárik
Jindra Hojer – Václav Jelínek
Červenáček – Mikuláš Čížek
Rychlonožka – Ondřej Bauer
Jan Tleskač – Karel Kratochvíl
Široko – Daniel Samek nebo Tomáš Zonyga
Vojtěch Vont – Monika Načeva
Vontové –  Anna BubníkováKristýna Franková, Hedvika Řezáčová, Bára Mišíková, Markéta Dvořáková,
Kapela: Jan Hrovatitsch, Jan Matásek, Dalibor Mucha, Lubomír Nohavica, Tomáš Vychytil

Nejbližší představení

Záhada hlavolamu

Velký sál

Vyprodáno

Záhada hlavolamu

Velký sál

Vyprodáno

Co říkají diváci

Dobrý den, děkuji za dnešní skvělé představení Záhady hlavolamu, které pobaví malé i dospělé. Dokonalé kulisy, skvělá hudba a zpěv, kostýmy, výkony všech herců - od Široka, přes mile roztržité Rychlé Šípy až po vontí holky a psíka Sultána, vše zpestřeno volbou Velkého Vonta. Pokud budete mít to štěstí sehnat na toto představení lístky, těšte se!!! Je opravdu na co :) Divadelnímu týmu přeji hromadu dalších nápadů a úspěchů. Zdraví Vás matka dnes zvoleného Velkého Vonta Vojty... :)Ahoj Hanka
Hanka
Dokonalé, výborné výkony herců, vše úžasně propracované. Zábava pro děti i dospělé. Následně úžasné odpoledne při hledání Široká :):). Minor je jistota, která nikdy nezklame a vždy překvapí. Přejeme hodně dalších povedených představení.
Kateřina
Tohleto představení je vtipné.
David
Dobrý den, včera jsem byla na představení Záhada Hlavolamu a moc se mi líbilo. Před vstoupením do divadla jsem Záhadu Hlavolamu nečetla ani neviděla. I přesto mi pochopení příběhu nedělalo nejmenší potíže. Určitě představení můžu všem doporučit, protože já jsem byla naprosto nadšená. Všichni herci podali fantastické výkony a já jim moc děkuji za příjemně strávené čtvrteční dopoledne. Celému divadlu přeji ať se jenom daří. :)
Eliška Gersdorfová
Napište názor na představení