Děkujeme partnerům:

  Upcoming program

  There are no upcoming events.

  Mystery of the Conundrum

  8+
  Foglar’s legendary stories come to life again! On the Other Side a mysterious drawing of a conundrum appears on a chipped wall. Who painted it there and why? Rapid Arrows decide to cross the Dividing  Avenue and venture into the dark Shades to puzzle out the mystery. What will they discover, you wonder? Let’s join them for the adventurous and dangerous journey to uncover many secrets. Who was the mysterious Jan Tleskač? Will Rapid Arrows manage to get the blue print of his peculiar invention? Will they reveal the identity of the masked figure? And who will be elected as the High Vont? These are only a few of the many questions that are yet again waiting to be answered.

  Premiere 15 October, 2017
  Appropriate age 8 years or older
  Duration 2h including intermission

  Collaborated

  The review from the public

  Nejlepsi detske predstaveni ever! I jako dospela jsem byla unesena a strasne se nam to cele rodine libilo! Skvele vykony i interakce s detskymi divaky. Bravo!
  Mirka
  Velmi pěkně zahrané. Mně a dětem se to hodně líbilo.
  Lenka Karasová
  Na představení jsme dojeli až z Brna a nelitovali jsme. Ze začátku jsem se divila, proč se představení jmenuje Záhada hlavolamu, když se tam odehrává děj i dalšího románu trilogie (program jsem četla až o pauze :o) Jinak opravdu všechny složky byly skvělé, herci, muzikanti a Širokko (!). Nechcete někdy přijet hostovat do Brna? Vyprodali bychom to také :o)
  Lucie
  Výborné představení. Zábava. Málem jsem vyhrál Ježka v kleci. Vybrali mě na účinkování na pódiu. Na tomto představení jsem byl dvakrát.
  David Horváth
  Výborné představení. Zábava. Málem jsem vyhrál Ježka v kleci. Vybrali mě na účinkování na pódiu. Na tomto představení jsem byl dvakrát.
  David Horváth
  Moc krásné představení, nejsem už žádný malý kluk, ale pořád mně to bere. Mrzí mně, že jsem doma zapomněl žlutý špendlík z prvního představení. Klidně půjdu znova. Naprosto úžasné. Moc děkuji všem co se podílejí na představení.
  Michal