Nejbližší představení

V blízké době se žádné představení nekoná, nebo nejsou k dispozici volné vstupenky.

Koukej, svět!

4+
Voda. Oheň. Země. Vzduch. Rostliny. Zvířata. Člověk. Ale jak to spolu souvisí? Zorientovat se ve světě kolem nás není jednoduché ani pro dospělé a co teprve pro ty nejmenší! Co se stane, když z mraku prší, jak spolu rostliny rostou, jaký je vztah čápa, žáby a chameleona a spoustu dalších pozoruhodností se dětem hravě, pohybově a beze slov pokusí přiblížit tři mimové.

Mimochodem jedním z nich a režisérem inscenace je mim v současné době jeden z nejprogresivnějších, Radim Vizváry.

Přístupné divákům od 4 let
Délka představení 45 minut bez přestávky
Premiéra 16. května 2017

Spolupracovali

Co říkají diváci

Tato minimalistická pantomima byla pro mého dvouletého syna jeho prvním divadelním představením. Na představení jsme se dostali zcela neplánovaně (přenechané vstupenky) a navzdory mým obavám, jak hodinové představení zvládne, byl uhranut od začátku až do konce. Krátkodobá krize nastala zhruba v půlce, ale situaci zachránil kaktus, pak zvířátka a skvělý závěr. Držela jsem nám oběma palce, aby vydržel, protože jsem se skvěle bavila. A vyšlo to. Díky celému skvělému kreativnímu týmu divadla Minor!
Denisa Frantova
Skvělý zážitek jak pro mne, tak pro moji 3 letou dceru. Velmi hravé představení plné překvapení, napětí a naprosto úžasných hereckých výkonů. Malí diváci nadšeně hádali, jaký živel herci právě představují, co bude následovat, atd. Byla jsem velmi mile překvapena. Děkujeme!
Lenka
Překrásné, nápadité představení, skvěle vystavěné a skvěle zahrané. Děti se místy hlasitě baví a smějí, místy ani nedutají, není tam hluché místo a nikdo nechce aby to skončilo :-) Pro čtyřleťáky perfektní i rodiče se od srdce zasmějí (scénka s miminem). Vřele doporučuji. Více takových pantomim!
Eva T.
Úžasné představení, nevěřila bych, že pantomima dokáže tak naplno zaujmout - důmyslná hra rekvizit, převleků a zvuků byla neuvěřitelná, pro nás to byl skvělý zážitek.
Eva Hašková