Partneři


Milí přátelé, kamarádi a diváci, ve slušných rodinách bývá zvykem poděkovat, když pro Vás někdo udělá něco pěkného. A tak i my na této stránce chceme poděkovat naší rodince příznivců, dárců, pomocníků… zkrátka všem, kteří se podílejí na tom, aby se nápady umělců divadla Minor dostaly tam, kam patří – na jeviště a tím pádem i k Vám.

Náš zřizovatel

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha je naším vzorným zřizovatelem. Při náročném budování nových prostor divadla Minor bylo Hlavní město Praha vždy naslouchajícím partnerem a odpovědným investorem.

praha

Náš generální přítel

Allianz pojišťovna

Reklamní slogan Allianz pojišťovny – „ stojíme při Vás“ platí v našem divadle již od roku 2004. V nelehkých začátcích naší práce, kdy jsme podporu silného partnera velice potřebovali, jako jediná z oslovených velkých společností naslouchala našim potřebám a prosbám. Proto bude Allianz pojišťovna vždy v našem divadle generálním přítelem a ne jen partnerem.

allianz

Naši partneři

Regata Čechy, a.s

Dlouhodobě nás podporuje a naše vyčerpaná těla dokonale regeneruje Regata Čechy, a.s. se svými výjimečnými hotely, jak HOTEL****HORIZONT v Peci pod Sněžkou, tak HOTEL****PORT u Máchova jezera. Díky nim na horách “OBJEVUJEME SVŮJ HORIZONT” a u vody si užíváme “NÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT”.

hotel-horizonthotel-port

United Bakeries

Věřte nevěřte – dříve Odkolek je dnes United Bakeries – ale pečou pořád stejně dobře. Několikrát do měsíce se o tom mohou přesvědčit diváci Klapzubovy jedenáctky. Koláčky, rohlíčky a houstičky rozličných tvarů, chutí i vůní dodávají zaručeně čerstvé. Mňam.

united-bakeries

Zásobování kanceláří s.r.o

Zásobování kanceláří s.r.o. nám neúnavně dodávají dárky pro naše malé diváky, i když jejich dumpingové ceny kancelářských potřeb pro naše divadlo jim rozhodně obrat nezvýší. Obchodní vztahy s firmou Marka Štěpána jsou velmi přátelské. Děkujeme!

zasobovani-kancelari

USB Media

Josef Minor konečně v trojrozměrné podobě! USB flashky jsou k mání v našem obchodě. Děkujeme! více na www.usbmedia.cz

usbmedia

Fit bazárek

Jejich stroje se podílí na skvělé kondici našich herců.

fit-bazarek

Nahrávací studio 3bees

Peprná Praha

Obchod s didaktickými pomůckami, hračkami a nábytkem

Další partneři

Specializovaná prodejna Foto Škoda

foto-skoda

Věrnostní program Sphere

Sphere

Věrnostní program Carte

CARTE

Naši mediální partneři

Český rozhlas

Český rozhlas – Praha je náš největší mediální partner. Přátelská spolupráce trvá již několik let. Vysílá nám spotové kampaně k premiérám. U nás hraje Dismanův dětský rozhlasový soubor a je pravidelnou kvalitní ozdobou naší scény.

Radio 1

Moc rádi spolupracujeme s mladým, neokázalým rádiem Radio 1, které se umí ptát a naslouchat.

radio-1

Rodina a škola

Ceníme si spolupráce s nakladatelstvím Portál, v jehož časopisech najdou spoustu užitečných informací jak učitelé, tak rodiče.

rodina-a-skola

Paměť národa

Děkujeme portálu Paměť národa za spolupráci při přípravě představení Hon na Jednorožce.

pamet-naroda

Informuji.cz

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR