Partneři


Milí přátelé, kamarádi a diváci, ve slušných rodinách bývá zvykem poděkovat, když pro Vás někdo udělá něco pěkného. A tak i my na této stránce chceme poděkovat naší rodince příznivců, dárců, pomocníků… zkrátka všem, kteří se podílejí na tom, aby se nápady umělců divadla Minor dostaly tam, kam patří – na jeviště a tím pádem i k Vám.

Náš zřizovatel

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha je naším vzorným zřizovatelem. Při náročném budování nových prostor divadla Minor bylo Hlavní město Praha vždy naslouchajícím partnerem a odpovědným investorem.

praha

Náš generální přítel

Allianz pojišťovna

Reklamní slogan Allianz pojišťovny – „ stojíme při Vás“ platí v našem divadle již od roku 2004. V nelehkých začátcích naší práce, kdy jsme podporu silného partnera velice potřebovali, jako jediná z oslovených velkých společností naslouchala našim potřebám a prosbám. Proto bude Allianz pojišťovna vždy v našem divadle generálním přítelem a ne jen partnerem.

Naši partneři

Regata Čechy, a.s

Dlouhodobě nás podporuje a naše vyčerpaná těla dokonale regeneruje Regata Čechy, a.s. se svými výjimečnými hotely, jak HOTEL****HORIZONT v Peci pod Sněžkou, tak HOTEL****PORT u Máchova jezera. Díky nim na horách “OBJEVUJEME SVŮJ HORIZONT” a u vody si užíváme “NÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT”.

hotel-horizonthotel-port

Panasonic Bussines

Dodali jedinečný projektor k inscenaci Sněhurka is not dead.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK

Laskavě poskytli slevy na vstupenky na jejich koncerty.

Galerie hl. m. Prahy

Laskavě poskytli slevu na vstupné.

Fit bazárek

Jejich stroje se podílí na skvělé kondici našich herců.

fit-bazarek

Nahrávací studio 3bees

Peprná Praha

Obchod s didaktickými pomůckami, hračkami a nábytkem

Další partneři

Věrnostní program Sphere

Sphere

Věrnostní program Carte

CARTE

Naši mediální partneři

Český rozhlas

Český rozhlas – Praha je náš největší mediální partner. Přátelská spolupráce trvá již několik let. Vysílá nám spotové kampaně k premiérám. U nás hraje Dismanův dětský rozhlasový soubor a je pravidelnou kvalitní ozdobou naší scény.

Radio 1

Moc rádi spolupracujeme s mladým, neokázalým rádiem Radio 1, které se umí ptát a naslouchat.

radio-1

Rodina a škola

Ceníme si spolupráce s nakladatelstvím Portál, v jehož časopisech najdou spoustu užitečných informací jak učitelé, tak rodiče.

rodina-a-skola

Paměť národa

Děkujeme portálu Paměť národa za spolupráci při přípravě představení Hon na Jednorožce.

pamet-naroda

Informuji.cz

Informuji.cz = Akce a kultura v ČR