Zaměstnanci

Víte jak vypadá, ale nemáte na něj kontakt? Zajímá vás, jak vypadá ta paní, se kterou jste telefonovali? Hledáte prostě kontakty? Tak jste tu správně.

Ředitelství

Zdenek Pecháček

Ředitel divadla
+420 222 231 703
z.pechacek@minor.cz


Braňo Holiček

Umělecký šéf
brano.h@minor.cz

Kateřina Vorudová

Produkční
+420 774 064 064
katerina.v@minor.cz

Jiří Kufr

Provozní náměstek, osvětlovač
+420 222 230 237
jiri.k@minor.cz

Iva Kopecká

Dramaturgyně
iva.k@minor.cz

Petra Zichová

Dramaturgyně
petra.z@minor.cz

Milena Sýkorová

Asistentka ředitele
asistent@minor.cz

Ekonomie

Tomáš Zámečník

Ekonom
+420 222 230 876
tomas.z@minor.cz

Soňa Krejčová

Účetní
+420 222 230 241
sona.k@minor.cz

Petra Mašková

petra.m@minor.cz

Marketing

Magdalena Šmídová Turchichová

Vedoucí propagace
222 230 239
magdalena.t@minor.cz

Josef Horák

Propagace, PR
josef.h@minor.cz

Vítek Mrázek

Inspektor hlediště

Obchodní oddělení

Marie Ferencová

Obchodní referentka - Pokladní
222 231 351
pokladna@minor.cz

Anna Kindlová

Obchodní referentka - Pokladní
222 231 351
pokladna@minor.cz

Hospodářská správa

Jaroslav Přikryl

Vedoucí hospodářské správy
jaroslav.p@minor.cz

Jan Peterka

Vrátný
221 416 430
jan.p@minor.cz

Josef Sklenář

Vrátný
221 416 430

Dílny

Jana Pospíšilová

Vedoucí dílen
221 416 437
jana.p@minor.cz

Jan Hanyš

Kašér
221 416 437
dilny@minor.cz

Dagmar Urbánková

Výtvarnice

Jakub Zich

Výtvarník

UTP

Petr Hádr

Vedoucí stavěč

Miroslav Dlouhý

Inspicient, vedoucí UTP
inspice@minor.cz

Jiří Mrázek

Inspicient
inspice@minor.cz

Martin Švec

Inspicient


Stanislav Rouš

Inspicient

Karel Matoušek

Rekvizitář

Lucie Strejček

Rekvizitářka

Jindřich Čížek

Zvukař


Karel Jína

Zvukař

Vladimír Hubička

Zvukař

Michal Kotoun

Osvětlovač

Luděk Pangrác

Osvětlovač


Zbyněk Hrbata

Stavěč

Tomáš Roubal

Stavěč

Zdeněk Wolf

Stavěč

Zuzana Kárová

Garderobiérka, Maskérka


Lucie Cibulová

Garderobiérka

Lenka Šmalclová

Klub