S Emilem do Helsinek

Zaběhněte si o prázdninách do Helsinek!

Ano, zní to děsivě, protože do Finska je to docela štreka, ale když se každý postará o pár kilometrů, jsme tam natotata. Minor proto vyhlašuje Prázdninovou běžeckou výzvu. Přidejte se k ní a společně doběhněme až do finské metropole. Zapojte se celá rodina a běhejte pro sebe, pro zdraví a nejlépe pro radost. Uběhnout je třeba alespoň 1 Km, běžet je nejlépe s dětmi, ale samozřejmě se můžete zúčastnit i samostatně. Výzva trvá od 1. července do 19. září 2022. Pro účast se stačí zaregistrovat v běžecké aplikaci Strava a připojit se ke klubu „S Emilem do Helsinek“.

Délka trasy: 1688 Km

Výzva je součástí akce „100 let Zá-to-pek! – Oslav 100. výročí narození Emila Zátopka ve Voděrádkách

 

Co je potřeba pro účast udělat krok za krokem:

  1. Rozhodnout se, že během léta uběhnete alespoň 1 kilometr.
  2. Zaregistrovat se na aplikaci Strava. Můžete používat webovou stránku strava.com, můžete si zdarma stáhnout jejich aplikaci.
  3. V aplikaci je potřeba vyhledat klub s názvem „S Emilem do Helsinek“. Na webu má adresu strava.com/clubs/emil
  4. Vstupte do klubu. To je samozřejmě opět zdarma.
  5. Začněte pomocí aplikace Strava zaznamenávat své aktivity. K tomu můžete použít svůj chytrý mobilní telefon nebo chytré hodinky či navigaci. Své trasy můžete do aplikace Strava zadat i ručně na adrese https://www.strava.com/upload/manual
  6. Při nahrávání nezapomeňte správně nastavit druh sportu jako Run, neboli běh. To je důležité, protože jen tak se budou vaše sportovní výkony zaznamenávat do klubových statistik.
  7. A to je vše 🙂 Teď už stačí jen obout kecky jako Emil a vyrazit někam ven. A nebo třeba i na pás. To už necháme na vás.