Nejbližší představení

8+

Rodinný trenažér

Malá scéna

Rodinný trenažér

8+
aneb Jeden den u Bláhů

V našem výcvikové středisku můžete projít známými stanovišti: společná snídaně, úklid pokojíčku, domácí úkoly a další nástrahy rodinného života. 

Nahlédneme do jednoho dne rodiny Bláhových a společně v něm budeme hledat momenty, které by šlo řešit způsobem, který nabídnete vy!  

Projekt je určen omezenému počtu diváků, kteří si formou divadla fórum mohou spolu s herci vyzkoušet hledání vlastních řešení typických rodinných situací v předem připraveném příběhu. Můžeme-li změnit chod dění na jevišti, proč by to nemohlo jít také ve skutečném životě?

Divadlo fórum
je založeno na práci s předem připraveným divadelním představením, které hrají profesionální herci. Diváci v příběhu odhalují situace, ve kterých by se dalo jednat jinak a lépe, samy pak zahrají danou postavu a svým vstoupením do hry se pokusí změnit děj k lepšímu. Smyslem je předat poznání, že pokud mohou změnit chod dění na jevišti, jsou toho schopni také ve skutečném životě.

Přístupné divákům od 8 let s dospělým doprovodem
Vzhledem k charakteru inscenace prosíme o doržování věkové hranice dětí!
Omezená kapacita. 
Premiéra 19. října na Malé scéně

Co říkají diváci

Včera dcera navštívila představení s kamarádkou a její maminkou. Přijela s rozjásaným obličejem a jiskřícíma očima. Celý večer vyprávěla a rozhodně musíme jít na představení znovu. Rozhodně to nebylo jen nadšení "je hezké jít do divadla". I kamarádka moc chválila: herecké výkony, interakce herců a dětí, atmosféru a nápad vůbec. Moc děkujeme!
Kateřina Lahodová
Inspirativní a báječný počin, při kterém se podařilo vtáhnout všechny, rodiče i děti, do hledání jiných možností, jak zvládat každodenní masakr rodinného provozu a výchovy (dětí rodiči, rodičů dětmi). Obdivuji děti, jak se nedbály zapojit. Každý bychom potřebovali takovou divadelní stopku. Přijde vám, že to u vás doma funguje děsně? Přijďte na představení, uleví se vám a alespoň na chvíli doma zkusíte třeba dělat věci trochu jinak. Táta, "co chodí do práce"
Michal Harsa