Upcoming program

There are no upcoming events.

Robin Hood

8+
When Sheriff of Nottingham had the roof above Robin’s head taken away, just because, he had no idea what this would cause. When Robin met Marianne he knew she was the one. Such a love can only come once. A rusty squeak at the castle, the Sherwood forest is dark, something is up, something is about to happen…

A popular story of injustice, courage and love brought to you by the dancing and singing Minor gang and directed by Lenka Vagnerová. 

Who would have thought that I’d fall for a girl from a castle
but I am on my knees, I confess

beaten by a lass
and alas
time without her does not want to pass.

Who would have thought a lad from the woods would catch
my eye

but I admit all I want is to be with him
as strange as it may seem
and alas

that in the middle of the night he will come to me, I dream.

Appropriate age 8 years or older
Duration 1h 10 minutes without intermission
Premiere 20 September, 2015

Collaborated

The review from the public

V tomhletom kousku všechno do sebe náramně zapadá. Nejdříve mě tedy překvapilo, že jsem se ocitla na muzikálu, ale vzhledem ke kvalitě písní i jejich interpretace jsem se na tento žánr brzy přepnula. Petr Stach (další z našich rodinných superstar) jako průvodce dějem, ztělesněné zlo - vévoda z Notinghamu (doma neřekneme jinak než Herodes) i skromný Robin jsou vskutku muži na svém místě. Chodívám do divadel už nějaký ten pátek a občas moc tomu co se děje na jevišti nevěřím. Tady ale věřím všemu. Děkuji - i za CD s písněmi, díky kterému si představení můžeme připomínat.
Helena J.
Úžasné představení...skvělá hudba, geniální scéna, výborní herci. Naprosto nás to uchvátilo všechny - děti i dospěláky. Určitě půjdeme ještě jednou. Děkujeme za skvělý zážitek.
Jana Žáková
Moc děkuji za představení Robin Hood. Bylo zábavné, veselé, poctivě odehrané... Všem zúčastněným hercům i hudebníkům děkuji za plné nasazení, které při odpoledním představení předvedli. Byli jsme nadšení.
Adéla Kubačáková
Skvělý zážitek, zejména: hudební doprovod, hlavní hrdina - šerif, efekty (dobývání hradu), lehkost děje.
Na Robina už jdu sice po druhý, ale i tak je to skvělý. P.S. Minor je nejlepší
Jenda Nevyhoštěný
Robin Hood se mi moc líbil. Všichni krásně zpívali a byli dobře obsazení. Také se nám líbil sólový tanec. S představením jsme byli velmi spokojeny. Přijdeme znovu.
Lenka a Alžběta Remešovi