Upcoming program

There are no upcoming events.

Princ na bílém koni

6+

The review from the public

Včera jsme shlédli nové představení Princ na bílém koni, ač je deklarována vhodnost od 5 let, myslím, že se nabízí deklarovat nutnost vidět všem starším 15 let. Představení je skvělé, od prvních minut do konce jsem se neuvěřitelně bavila a tajně si přeji, aby bylo představení uváděno i ve večerních hodinách pro dospělé, protože bych ho ráda viděla znovu. Děkuji všem za skvěle odvedenou práci a nevšední zážitek, který si, doufám, brzy zopakuji. Klára
Klára Osičková
Rozhodně zajímavé představení, nevím ale, jak malé dítě pochopí pohled na pohádku zvenčí a přesuny mezi pohádkou a současností, také je tam na můj vkus až moc vtípků určených pro pobavení dospělých, kterým ale malé děti nerozumí, a poslání pohádky - že i v pohádce to s láskou není tak jednoduché, jak je to klasicky v pohádkách podáváno - se mi zdá -se tak trochu ztratilo, navíc hlavní hrdince jsem přerod z „nelásky“ v „lásku“ nevěřila, pořád to byla ta bojovnice a vlastně nejpříjemnější byla až při „děkovačce“ - je škoda, že stejný hereččin úsměv nezazářil už v závěru představení, když konečně ta láska zvítězila. Moc se mi líbila zajímavě vyřešená scéna a také kostýmy, kterých jsme se ale nejvíce „nabažili“ až při „děkovačce“, škoda, že nedostaly více prostoru. Můj „pětiletý doprovod“ byl ale přestavením zaujatý a nejspíš spokojený.
Eva Hašková
Naprosto fantastické představení. Moc jsem se bavila (ne jenom dcera). Úžasné výkony všech herců. Hra fantastická. Díky všem za velkolepý zážitek! :)
E. Repčíková
Představení se mi moc líbilo, ale bála jsem se Bobludy :).
Bylo to opravdu skvělé, zábavné a krásné kostýmy - obzvlášť cukrová vata sukně a netopýrová princezna! Taky byl vtipný vtip s dětmi a klouzačkami! Fakt jedno z nejlepších představení.
Byl to krásný zážitek. Kostýmy byly neuvěřitelné. MOC SE MI TO LÍBILO.
Jít za svým snem a mít rád ostatní.