Upcoming program

There are no upcoming events.

Mom, Are We There Yet?

3+
We are presenting a new original production of our friend director Jiří Jelínek inspired by travelling and the frequent, maybe in fact the most repeated question connected with travelling, the one that will inevitably come the minute you put your child into its car seat, close the door and start the car… Mom, are we there yet?

Will mommy trick the children by her stories about a bollard, windshield wipers and the steering wheel, to make them last the journey? Starring Lenka Volfová. For big klutzes as well as small clumsy bumpers.

Following the productions Konžert, Agnes Wants to Dance, and Hum (For the Smallest Bears), Mom, Are We There Yet? is the fourth director’s work of Jiří Jelínek for Theatre Minor.

Appropriate age 3 years or older
Duration 45 minutes without intermission

Premiere 15 March, 2015

Collaborated

The review from the public

Představení určitě nedoporučujeme pro holčičky s citlivější povahou. Scéna je tmavá a ponurá, vtipy jsou určené dospělým, do toho zamračený harmonikář... Po větě, že auto hrozně žere, jsme museli odejít, protože si dcera nenechala vysvětlit, že nás nesežere... Je mi to líto, protože představení Brum se nám moc líbilo a mysleli jsme si, že v Minoru nemůžeme udělat ve výběru chybu...
Zuzana Chládková
Tuhle větu slyšíme cestou autem s dětmi snad miliónkrát, takže jsme si ji "užili" i na divadle. Představení se nám moc líbilo. Od nádherných kostýmů a scény (sice plno autíček, ale užila si to i dcera) počínaje, přes přehršel vtipů a bláznivin...vlastně jsme se prousmívali a prochechtali s dětma celým večerem. A Lenka a Jirka jsou prostě k sežrání, mňam!
Vilém a Jana Tycarovi
Viděli jsme dnes představení v Loutkovém divadle v Opavě a jsme nadšení. Děkujeme moc, bylo to opravdu perfektní a bude-li příležitost, rádi navštívíme toto představení znovu!
Irena Moravcová