Upcoming program

There are no upcoming events.

Hunt for Jednorozec

10+
The main character is Mr. Jednorozec, it means the Unicorn in Czech. He was innocent, yet he got rid of liberty and imprisoned, so he decided to escape. And then began the manhunt (the Unicornhunt if you wish) who gallops alone through wild landscapes, conquering various pitfalls of fate and snares of his enemy. On his way to freedom he meets a villain and a liar Slepička, for a moment Jednorozec finds his family and finally his love, Olinka. Around him slowly tightens the loop… But our brave Jednorozec runs away!

Musical and artistic production created in collaboration with the civic association Post Bellum in occasion of the 20th anniversary of the the Iron Curtain downfall.

Dalibor Mucha and Tomáš Vychytil won a prize for the music at the festival Skupa´s Pilsen 2010.

Appropriate age 10 years or older
Duration 65 minutes without intermission
Premiere 15 November, 2009

Collaborated

The review from the public

Zdravím. Tuhle geniální hru jsem viděl už snad 4x. Myslím, že by stálo za to, jednou ji zahrát pro kameru, aby byla uchována i nadále. Co na ten nápad říkáte?
Josef Lát
Dobrý den, v pátek jsme zhlédli ve Vašem divadle představení Hon na Jednorožce.... Jako že máte velmi pěkná představení, to už víme, viděli jsme Lipany nebo Válku profesora Klamma a z obou jsme byli nadšeni. Proto jsem měla i tentokrát docela velká očekávání... Ovšem až takhle nee - Hon na Jednorožce byla naprostá PECKA!!! Byli jsme nadšeni všichni, manžel i děti (12 a 14 let). Děkuji, že nám touto formou pomáháte vychovávat naše děti a nám rodičům připomínáte, co by nemělo být nikdy zapomenuto... Přeji Vám hodně spokojených diváků, ať se Vám daří!!!!
Irena
Jedno z nejlepších představení, které jsem v divadle MINOR zhlédla. Vyvážená kombinace napínavých, vtipných a dramatických momentů, kdy Vás místy mrazí, skvělá hudba. A třešnička na dortu - do poslední chvíle netušíte, jak příběh dopadne. Navazující besedu by byl hřích si nechat ujít.
Petra Sýkorová
Naprosto skvělé představení! Jsem nadšena a se mnou i moje tři děti. Vynikající hudba, nádherná a nápaditá scéna, výborní herci a po obsahové stránce naprosto strhující příběh. Díky moc za výborné představení! Nepodceňujete děti, a to je dobře. Ať z nich vyrostou generace, které konečně pošlou KSČM do minulosti.
Barbora Kuklíková
Totálně dobrej. Byla jsem potěšena již potřetí a snad budu i počtvrté. DÍKY.