Děje se u nás právě teď

Mnichovskou oklikou do Ponorky

Na měsíc duben jsme pro vás v galerii Ponorka připravili výstavu ilustrací ze sešitu Mnichovská oklika a volná grafika od Magdalény Rutové.

Sněhová královna očima kritiky

V čase 49:15 si můžete poslechnout recenzi Sněhové královny od Jany Soprové. Děkujeme.

Struny dětem budou znít a borový bude zavánět háj

Letos se v Minoru netradičně rozezní Struny dětem již za svitu májových slunečních paprsků. O víkendu 19. – 21. května vás opět čeká nespočet představení, koncertů či workshopů. Předprodej vstupenek bude spuštěn v neděli 26. března od 19:00.

Světový den divadla pro děti a mládež

V neděli 19.3. proběhne od 11:00 a 13:00 na malé scéně v rámci Přehlídky ke dni divadla pro děti a mládež představení Naivního divadla Liberec Čechy leží u moře. Od 15:00 bude následovat diskuze na téma Charakteristika a vývoj v oblasti scénických umění pro děti a mládež.

Zima přichází

Minor se nebojí experimentu a pro úspěch inscenace učiní vše. V rámci zkoušení Sněhové královny jsme proto zahájili pravidelné dramaticko-okultistické rituály vycházející ze Stanislavského zakázaných rukopisů. Třeba minulý týden Monika Načeva na střeše divadla přivolávala sněhovou vichřici. Tímto se omlouváme meteorologickému ústavu v Praze za maření předpovědí.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Perníková chaloupka

Velký sál

Lipany

Velký sál

Čteme hrou

Barloutka

Hon na Jednorožce

Velký sál

Všechna představení