Děje se u nás právě teď

Den divadla Minor

Když oni mají Noc, tak my máme Den aneb Minor se letos opět připojí k Noci divadel, ale v pro naše diváky přívětivějším čase. Těšit se můžete tradičně na představení, workshopy, interaktivní prohlídky Na scénu! či Minor fórum.

Jak se stát divákem

Chcete být správným divákem, ale nevíte, jak na to? Jako vždy máme řešení. V sobotu 21. října jsme totiž pokřtili novou humornou knihu o správném chování v divadle Jak se stát divákem. Tato útlá knížečka s ilustracemi Jakuba Zicha z vás krok za krokem udělá diváka, jehož budou milovat divadla od Aše až po Jablunkov. Kniha bude samozřejmě k dostání v Obchodě divadla Minor.

Sedačky na velké scéně

Vážení diváci,
bohužel jsme, ač ne naší vinou, nestihli dokončit rekonstrukci hlediště ve velkém sále. Situace by měla být vyřešena během dvou týdnů. Do té doby budou probíhat všechna představení bez sedadel. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepohodlí.
Váš Minor.

Jak se žhaví diváci

Baví vás naše žhavení diváků před představeními? Chtěli byste si to taky zkusit? Pak jistě uvítáte nový cyklus žhavících dílen. V sobotu 21. října jsme si „zažhavili“ s dílnou Spíchni papír. V rámci Dne divadla Minor, který se bude konat v sobotu 18. listopadu si pak můžete vyzkoušet Rozezpívat pasáž.

Po stopách Jana Tleskače

Pro velký zájem jsme přidali ještě dva termíny naší outdoorové hry. Po stopách Jana Tleskače se tak můžete znovu vydat v sobotu 14. a 21. října.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Vánoce

Velký sál

Vánoce

Velký sál

Momotaró

Malá scéna

Všechna představení