Děje se u nás právě teď

Poklad druhý ve Stínadlech ztracený

Přišel čas přežehlit puky na vašich červených bombarďácích, zavěsit švihadlo proklatě nízko, z babiččina šitíčka vybrakovat všechny žluté špendlíky, případně vzít útokem nejbližší arboretum a oškubat tam Ginkgo či nějaké chráněné žluté kvítí – podle toho, k jaké Stínadelsko-politické frakci se chcete hlásit, a vyrazit za druhým pokladem. Cestu k němu naleznete buď ve ztraceném Tleskačově hlavolamu nebo na stránce Prázdninové škrýšovky.

Poklad první sněhem zavátý

Prázdninová hledací hra divadla Minor začala. Jelikož první poklad patří Sněhové královně, rozhodl se koordinátor pokladů Honza ukrýt jej právě tam. Tedy možná to bylo spíš proto, že ten sedláček, co na Bílé hoře oře, má pěknou dceru, ale kdo ví. Každopádně poklad je zakopán a vy můžete vyrazit na cestu.

Prázdninová skrýšovka začíná

Prázdniny jsou zde a s nimi i naše letní pátrací hra. Umístění první skrýše zveřejníme v pondělí 3. července.

Prázdninová skrýšovka

Blíží se prázdniny a s nimi i naše letní pátrací hra, tzv. Prázdninová skrýšovka. První skrýš bude odtajněna začátkem prázdnin na našem webu. Hledačskou mapu si můžete vyzvednou od 13. do 22. 6. 2017 v pokladně divadla Minor a od 23. 6. ve spřátelené kavárně Mamacoffee ve Vodičkově ulici. Na nejpilnější a nejvytrvalejší hledače tradičně čeká odměna.

Pokladna o prázdninách

I naše milé paní pokladní potřebují občas načerpat energii a letní prázdniny se k tomu jeví jako ideální. Proto naše pokladna 22. června zavírá a znovu otevřena bude 21. srpna. Online předprodej na září bude zahájen 15. srpna.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Natiskni SiTo!

Malá scéna

Jak se dělá... VÝSTAVA

Ex Post - Příčná 1

Všechna představení