Po stopách Emila

Doprovodný program k minorským oslavám 100. výročí Emila Zátopka ve Voděrádkách

Bez práce nejsou koláče. O tom Dana s Emilem něco vědí! Přijďte si nechat vyprávět příběh o dvou neobyčejných sportovcích, který se začal psát před sto lety, a my jej můžeme společně oslavit. Oslava dvojitého stoletého výročí se neděje každý den a vy byste u ní neměli chybět! Nazujte tretry, zhluboka se nadechněte a připravte se ke startu. Vydáme se po stopách úspěchu legendární dvojice, která přepsala sportovní historii Československa. Dana a Emil Zátopkovi, atleti, kteří se zapsali do srdcí mnoha generací nejen profesionálními nenapodobitelnými úspěchy, ale i lidskostí a pokorou, která byla inspirací jak sportovcům po jejich boku na dráze, tak fanouškům na tribunách.

Interaktivní venkovní hra pro celou rodinu Vám přiblíží život manželů Zátopkových. Čeká vás série stanovišť, kde prověříte svou fyzickou zdatnost po vzoru Emilových tréninkových metod, procvičíte hlavu při logických hádankách a zregenerujete na oslavě sta let od narození Dany a Emila Zátopkových.

„Vítězství je skvělá věc, ale přátelství je ještě lepší.“ Emil Zátopek
Hra je realizována jako doprovodný program minorských oslav 100. výročí Emila Zátopka ve venkovních prostorách letní divadelní scény ve Voděrádkách (v blízkosti Říčan u Prahy). Je ideální pro skupiny o 2–4 členech, přičemž jedna vstupenka platí pro celou skupinu.

S sebou: propiska a svačina
Pozor: vstupenky jsou k dispozici pouze online. Letní scénu Voděrádky najdete zde. Na místě je k dispozici parkoviště.

Terén není vhodný pro kočárky.

Předpokládaná délka hry: 1–1,5 hodiny
Věková skupina: Děti od 8 let + dospělý doprovod; Hra je jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi.
Cena: 250 Kč (pro rodinu/skupinu je třeba jen jedna vstupenka)
Start: Letní divadelní scéna Voděrádky. Bližší informace obdrží zaregistrované skupiny nejpozději den před startem.

Svůj termín si zarezervujte zde.

Partnerem hry je Letní divadelní scéna Voděrádky.