Petřínský maják prázdninový

Outdoorová hra na motivy legendy, která se váže k Petřínskému kopci. Před tisíci lety se zde objevovaly ohně. A toto riziko hrozí i dnes. Dokážete vyluštit kouzelnou formuli, která situaci uklidní?

Budete si muset projít Petřín hodně detailně a všímat si maličkostí. Na startu obdržíte mapu a potřebné instrukce. Pokud vyluštíte kouzelnou formuli, můžete ji použít nejen na záchranu Petřína…

Termíny:
neděle 10.7. v 10:00–12:00
neděle 17.7. v 10:00–12:00
neděle 23.7. v 10:00–12:00

Délka hry: 2 hodiny
Věková skupina: Děti od 6 let + dospělý doprovod
Kapacita na jeden čas: Rodina nebo skupina kamarádů s dospělým doprovodem
Cena: 250 Kč (pro rodinu/skupinu je třeba jen jedna vstupenka)

 

Informace ke hře:

Dostavte se ve Vámi rezervovaný čas a termín na místo startu. Start je na dětském hřišti U lanové dráhy (Seminářská zahrada) pod kopcem Petřín nedaleko zastávky lanové dráhy (viz mapka). Zde Vás u jednoho ze stolků bude čekat uvaděč s červenými deskami a připínací plackou “Služba divadla Minor“. Od něj dostanete veškeré potřebné herní materiály.

S sebou si vezměte tužku, podložku na psaní, malou svačinku a mobil. V den a době konání hry je možné v případě nutnosti volat na telefonní číslo 608 490 075.

Petřínský maják je založen na dávné legendě, která se tohoto kopce týká. Praví se v ní o tajemných ohních, které se zde začaly objevovat a sužovat místní obyvatele. Podaří se vám navrátit kopci ztracený klid a úspěšně dokončit záchranu?

Hra trvá přibližně dvě hodiny. Pozor, trasa není sjízdná pro kočárky!

Hra se nikdy předem neruší. Nepodceňte počasí a uzpůsobte mu svou výstroj. Celá trasa probíhá venku s minimem možností, kam se schovat před deštěm. To platí i o místě startu.

 

Hra vzniká ve spolupráci s organizací Peprná Praha – Praha pro děti s rodinami a Planetum.