NEdivadlo

Ve středu 1. června od 16:00 proběhne prezentace z workshopu. Přijďte podpořit mladé herce.

NEdivadlo je divadelní kroužek pro děti z Ukrajiny, které utekly z domova před válkou. Cílem tohoto kroužku je snaha o tvůrčí realizaci dětí, o jejich sebereflexi a ovládání vlastního těla a řeči. Naším cílem není zvládnout činoherní hru na scéně, ale pracovat se stydlivostí a sevřeností dětí, odhalit jejich talent a jako závěr dvouměsíční práce vytvořit společné vystoupení ve formě „work in progress“. Chceme se s dětmi bavit, pomáhat jim s návratem k normálnímu životu a přispět k jejich socializací a navázání nových přátelství.

НЕтеатр – театральна студія для дітей з України. Метою студії є творча реалізація дітей, пізнання та володіння власним тілом та голосом. Наше завдання полягає не в тому, щоб навчити дітей акторської майстерності як професії драматичного актора, але допомогти впоратися із сором’язливістю, затримками дітей, розкрити їхні таланти. Результатом двомісячного курсу стане спільна презентація, своєрідний „відкритий урок“. Ми прагнемо гратися і балуватися з дітьми, допомогти їм повернутися до нормального життя, підтримати їхню соціалізацію та сприяти тому, щоб вони знайшли нових друзів

 

Věk: Od 6 do 14 let
Termín konání: Každé pondělí od 14:30 do 16:00 (první lekce 28.3.2022)
Místo konání: Barloutka
Po dvou měsících vznikne společný jevištní tvar.Skrze hru budeme rozvíjet scénickou řeč, pohyb, improvizaci a další herecké dovednosti. Nebude chybět hudba, tanec a zpěv. Pod vedením ukrajinsky mluvících herců a hereček
V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese: nemachasu68@gmail.com (Yevgenia Fedorova)

Formuláře pro rezervaci místa:

 

Lektorky:
Vasylyeva Anastasia – absolvovala kurzy na divadelní akademii v Brémách a Mnichově. Má čtyřletou praxi s režií amatérského divadelního souboru pro rusky mluvící komunitu v Praze. V tomto prostředí jsou známé a jejich hry jsou mezi ukrajinskými a ruskými migranty velmi populární.
Yevgenia Fedorova – vystudovala režii na univerzitě Karpenko Kareho v Kyjevě. Má dlouholetou praxi v divadle (spolurežíruje s Anastasii v amatérském divadle pro rusky mluvicí) a v divadelních studiích. Od roku 2020 režíruje i v souboru T-Art.
Christina Volovik – vystudovaná herečka na univerzitě Kotlarevskeho v Charkově. Má čtyřletou praxi v divadle a šestiletou zkušenost s prací s dětmi.