Bubnování v kruhu

Bubenický workshop

Zabubnujem si a prožijeme přátelskou bubenickou párty. Bubnování má prokazatelně kladný vliv na jemnou a i hrubou motoriku, propojuje obě mozkové hemisféry, redukuje napětí, stres a posiluje soustředění. Jde o ideální formu uvolnění, odreagování a svobodného vyjádření.

Rytmus je základní dovednost, kterou si mohou VŠECHNY děti osvojovat, rozvíjet a posilovat. Rytmus je prvotním podkladem pro další „disciplíny“, jako je tanec, zpěv, hudební nástroj a třeba i sport.

Za laskavé zapůjčení drumbenů děkujeme panu Zdeňkovi Rollerovi a firmě Drumben.

Na workshop si s sebou vezměte pohodlné oblečení (tričko, tepláky apod.) a něco k pití.

Délka: 70 minut
Věk: 6 – 13 let
Kapacita: 20 dětí (i dospělých)
Cena: 150 Kč
Místo konání: Malá scéna

 

Lektor

Jan Hrovatitsch vystudoval Hru na bicí nástroje u Prof. Miroslava Kympla na pražské Konzervatoři a Vzdělávání dospělých na Univerzitě Jana Amose Komenského. Vyučuje hru na bicí nástroje na ZUŠ Štětí, vede semináře a workshopy na Divadelní fakultě Akademie múzického umění v Praze. Jako bubeník působil v muzikálech různých autorů na zaoceánské lodi, rok hrál na bicí v projektu na Kanárských ostrovech. Prošel Bigbandy Orchestr Karla Vlacha, Swingband Felixe Slováčka, Taneční orchestr Josefa Hlavsy aj. V divadle Minor působí jako muzikant, herec a skladatel.