Za starou brankou je tajemná zahrada. Dejte si se slonem limonádu a pak možná v houštinách zahrady potkáte trpaslíka, nesnesitelně chytrou velrybu a kocoura, co chodil za školu.

Premiéra 23. března 2014.

4+2x55 min

Spolupracovali

Autor: Jiří Trnka
Scénář: Apolena Novotná a David Pečírka
Režie: Apolena Novotná
Výprava: Bára Čechová
Technolog: Kamil Bělohlávek
Hudba a text limonádkových písní: Marek Doubrava
Pohybová spolupráce: Zbyněk Šporc
Projekce: Matěj Pospíšil
Fotografie z představení: Petr Neubert
Hrají: Eva Leinweberová, Vlasta Špicnerová, Ondřej Bauer, Eduard Jenický, Jiří Kniha, Ondřej Nosálek, Zbyněk Šporc, Pavol Smolárik
Kapela: Milan Jakeš, Jan Hrovatitsch, Dalibor Mucha nebo Slávek Brabec, Filip Nebřenský

Co říkají diváci

Trnkova Zahrada je knížka mého dětství a hlavně mého srdce. Znám ji, často dlouze koukám na ilustrace a představuji si, že se zahradou procházím, když jdu městem, kde to neznám, hledám tu branku...často dceři čtu příběh kluků. Když jsem viděla vaše představení, bylo to, jako by mé sny ožily! Pořád na to myslím. Krásně a nápaditě zpracované! Klobouk dolů před všemi tvůrci. A jedno velké DĚKUJI ode mne - velkého dítěte! Dcerka (3 roky) mi večer doma říkala, že chce se mnou jít zase do té zahrady. A jak to mám udělat? - zeptala jsem se jí. Koupit lístky, zaparkovat auto! - měla hned jasno a má pravdu!
Alena
Moc díky, a to za mě i za syna...představení Zahrada je okouzlující a vtáhlo nás oba bez ohledu na věk...nejvíc hodnotím, že děj se neodehrává jen před Vámi, jak je všude standardně zvykem, ale všude kolem Vás, tak že jsme se stali součástí děje a všech prožitků...speciální dík patří p. Jenickému..protože jeho výkon byl tak upřímný, že pro tu chvíli vytvoří dychtivého diváka z kohokoliv..ještě jednou moc díky a držím palce ať se daří!
Pavel Urban
Opět děkujeme za báječné představení. Dokážete vždy něčím překvapit. Celé představení jsme hltali, ani nedutali. Perfektní!!! Nejvíce se dětem líbil kocour, ale ani ostatní postavy nezůstávaly v pozadí. Moc vám fandíme!!!!
Veronika Kocourková
Dobrý den všem, v pondělí 27.4. jsem zažila neskutečně ohromující show v podání herců a muzikantů představení Zahrada...chtěla bych všem srdečně poděkovat a zejména umění improvizace kluka v pruhovaném tričku a červenými vlasy..asi jsem se zamilovala ♥ ,-) Držím palce v tom co děláte jste úžasní a skvělí, jen tak dál. Pozdravujte toho správňáka a mějte báječný víkend. Bára
Bára
Dobrý den. Zahrada se mi moc líbila. Bylo to super. Kocour byl strašně srandovní. Nejvíc se mi líbil Brejlatej. Mamince se nejvíc líbila velryba. Už se těším na zítra, protože jdu zase do Minoru na Demokracii. Můj kamarád tam totiž slaví narozeniny. Děkuju za krásné představení.
Helenka Kotlářová
Moc se nám to líbilo! Nejlepší byli sloni a kocour! A nejlíp hrál houslista! Lesní školka Pramínek
Pramínek
Nejlíp tam hrál Jirka Kniha…. moc hezký….. byl to moc hezký zážitek….. krása nadevše…..nejhezčí divadlo světa co jsem kdy viděla….
Františka a Prokop Jelínkovic
Napište názor na představení