Zahrada open air

4+

Fragmenty úspěšné minorské inscenace Trnkovy Zahrady rozehrávají postavy Trpaslíka, Kocoura a zvědavého kluka.

Divadlo Minor si pro vás připravilo speciální interaktivní představení, které se koná pod širým nebem v autentickém prostředí malebné zahrady zámeckého areálu Ctěnice.

Hrajeme o víkendu 29. a 30. září vždy od 14:00 a 15:30 v zámeckém areálu Ctěnice. Vstupenky je třeba zakoupit přes pokladnu divadla Minor!

Délka představení: 40 minut (vzhledem k charakteru představení se jeho délka může mírně měnit s ohledem na počet diváků)

Kromě představení a krásného Ctěnického areálu můžete navštívit nějakou ze zámeckých expozic, například výstavu Řemesla v pořádku, kde nahlédnete do tajů a fungování řemesel, o jejichž existenci jste možná neměli ani potuchy.

Zámecký areál Ctěnice
Web: http://www.muzeumprahy.cz/zamecky-areal-ctenice/
Adresa areálu: Bohdanečská 259/1, Praha 9 – Vinoř
Zastávka MHD: Ctěnice

Spojení MHD 

Chcete-li dorazit až na místo, doporučujeme ze stanice metra C Letňany (výstup směr Kbely, Vinoř) jet autobusem 185 nebo 302 do zastávky Ctěnice.

Chcete-li si dát krátkou procházku, doporučujeme ze stanice metra C Letňany jet autobusem 185302, 375 nebo 378 do zastávky Vinořský hřbitov a dále pokračovat zhruba 2 km lesoparkem po žluté turistické značce.

 

Cesta autem

Nejbližší představení

V blízké době se žádné představení nekoná.