Divadlo Minor má své fórum. Přijďte se k nám pobavit o tom, co vás zajímá a trápí. Představíme vám inspirativní hosty, kteří pro děti fungují také jako pozitivní vzory. Nabízíme prostor pro vaše otázky i váš názor. Kdy jindy naučit děti diskutovat než nyní? Uvidíte, že i diskuze může být zábavná! První talkshow pro děti a rodiče vás provede Karel Kratochvíl.

Nejdu ven, točím!
aneb
Když je dítě nadané….

Má vaše dítko umělecké ambice? Chodí do dramatického kroužku nebo hrálo třeba ve filmu či v reklamě? Touží být hercem, nebo si to přejete vy? A na co se máte připravit, pokud mu umělecká kariéra odstartovala již v mládí?

Hostem večera Braňo Holiček

Braňo je úspěšný mladý muž, jehož herecká kariéra začala velmi brzy – na filmovém plátně se objevil už ve čtrnácti letech (Všichni moji blízcí nebo Král sokolů). Po studiu pražské konzervatoře a DAMU začal spolupracovat se Studiem Ypsilon, v roce 2013 získal Cenu Alfréda Radoka jako Talent roku. Znát ho můžete i z televizních obrazovek (Ohnivý kuře, Vyprávěj, Příběhy 1. oddělení nebo Ordinace v růžové zahradě, na které se podílí i režijně). Pro Minor v minulosti připravil představení Naše rodina, O klukovi, který neuměl zlobit, nebo Demokracie. Přijďte si s ním popovídat o tom, jaké to je být mladou hereckou hvězdou, režírovat televizní seriál a připravovat divadelní představení. Své dotazy můžete psát již nyní na forum@minor.cz

Host večera: Braňo Holiček
Herecká podpora: Václav Jelínek a Johana Schmidtmajerová

Délka: 90 minut s přestávkou
Věk: od 9 let
Místo konání: Malá scéna

9+

Spolupracovali

Array

Nejbližší představení

Minor fórum - únor

Malá scéna