Brum (pro nejmenší medvědy)

Inscenace, u které můžete kojit, u které se můžete kojit, zkrátka uspokojivá inscenace. Pošeptání do nejmenšího ouška. Pohlazení po nejmenší hlavičce. Přivonění pro nejmenší nosík a než mrknou nejmenší očka, je tu pohádka, kterou divákům spoluzahrají jejich nejoblíbenější herci – jejich rodiče.

Divadlo Minor připravilo poprvé ve své historii inscenaci věnovanou dětem 0 až 2 roky. Ve světě se tato divácká kategorie pojmenovává „Theatre for the Very Young“ a nabízí citlivým způsobem těm nejmenším dětským divákům první kontakt s divadlem. Inscenace jsou založeny především na zajímavé výpravě, hudbě, práci se světlem, apod. Příběh je jednoduchý, srozumitelný dětem.

Během představení mohou být děti v náruči svých blízkých, je dovoleno lézt, chodit, pít mlíčko, smát se, plakat, ptát se a mazlit se.

Brum hrajeme v intimním a příjemném prostoru Baru loutka s omezenou kapacitou. Brum má délku 30 min a tak děti vydrží s pozorností. Po skončení představení je pro vás otevřena Galerie Minor. Kapacita omezena.

Přístupné divákům od 0 do 2 let
Délka představení 30 minut
Premiéra 27. listopadu 2014

Nejbližší představení

V blízké době se žádné představení nekoná.