Inscenace, u které můžete kojit, u které se můžete kojit, zkrátka uspokojivá inscenace. Pošeptání do nejmenšího ouška. Pohlazení po nejmenší hlavičce. Přivonění pro nejmenší nosík a než mrknou nejmenší očka, je tu pohádka, kterou divákům spoluzahrají jejich nejoblíbenější herci – jejich rodiče.

Divadlo Minor připravilo poprvé ve své historii inscenaci věnovanou dětem 0 až 3 roky. Ve světě se tato divácká kategorie pojmenovává „Theatre for the Very Young“ a nabízí citlivým způsobem těm nejmenším dětským divákům první kontakt s divadlem. Inscenace jsou založeny především na zajímavé výpravě, hudbě, práci se světlem, apod. Příběh je jednoduchý, srozumitelný dětem.

Během představení mohou být děti v náruči svých blízkých, je dovoleno lézt, chodit, pít mlíčko, smát se, plakat, ptát se a mazlit se.

Brum hrajeme v intimním a příjemném prostoru Baru loutka s omezenou kapacitou. Brum má délku 30 min a tak děti vydrží s pozorností. Po Brumu Vám nabízíme strávit čas v Galerii v pasáži, kde si děti mohou společně pohrát a Vy si vychutnat kávu a dortík.

Premiéra 27. listopadu 2014

0+

Spolupracovali

Autor: Monika a Jiří Jelínkovi
Režie: Jiří Jelínek
Hudba: Filip Nebřenský
Dramaturgie: Monika Jelínková, Iva Kopecká
Scénografie: Zuzana Vítková
Fotografie z představení: Petr Neubert
Hrají: Naděžda Husáková, Jiří Jelínek, Filip Nebřenský

Nejbližší představení

Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno
Vyprodáno

Co říkají diváci

:) asi je to úplně nejlepší představení, ale už 4 měsíce se nám nedaří se na něj přihlásit. A teď v červnu, zdá se, nebude, tak uvidíme, jestli se na něj taky někdy podíváme.
Eva Nováková
Představení BRUM je bomba:)! Prosíme víc takových kusu, bylo to 100%
Napište názor na představení