Děje se u nás právě teď

Minor fórum - změna programu

Mimořádná změna programu – exkluzivní host. Lucie Myslíková se na prvomájovém průvodu postavila holohlavému příznivci krajní pravice. Dívka, jejíž tvář se objevila v CNN, New York Times nebo BBC, přijde ve středu 31. 5. v 18.00 do naší talkshow Minor Fórum. Řeč bude o skautingu, občanské společnosti a především o tom, co zajímá vás. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a své dotazy na Lucii Myslíkovou posílejte už teď na adresu forum@minor.cz

Dernisáž v Galerii Ponorka

Ve středu 24. května od 18:00 se v Galerii Ponorka dernisáží rozloučíme s výstavou monotypů Agnes Kutas s názvem Dnes jenom rám, zítra chytám slova. Dernisáž uvede malířka Zsuzsa Lörincz.

Minor fórum

Přijďte ve středu 31. května od 18:00 na první českou talkshow pro děti a rodiče Minor fórum. Hostem bude sluchově handicapovaný držitel medaile z mistrovství světa ve čtyřbobu Jakub Nosek. Je sluchové postižení i v obyčejném životě během přes překážky? Jak se chovat k lidem se sluchovým postižením? A potřebují vůbec naši pomoc? Na to se pokusíme odpovědět v zábavně diskuzním pořadu moderovaném hercem Karlem Kratochvílem.

Zrušení Sněhové královny

Vážení diváci,

omlouváme se, v pátek 2. a v sobotu 3. června musíme ze zdravotních důvodů zrušit představení Sněhová královna. Děkujeme za pochopení.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Čteme hrou

Barloutka

Demokracie

Velký sál

Včelám dík

Barloutka

Minor fórum

Malá scéna

Všechna představení