Děje se u nás právě teď

Poklad třetí maminkou milený

aneb
„Mami, už tam budem?“
Honza Hejna není jen odborníkem na ukrývání minorských pokladů, ale značnou erudici vykazuje také v problematice maminek, dětí a jejich společného cestování. To alespoň tvrdil, když hlásil umístění třetího pokladu a tak nějak potměšile se u toho uculoval. Tímto vám přejeme příjemnou zábavu při hledání :)

Poklad druhý v džungli pohřbený

Včera večer se v Minoru rozrazily dveře a spolu s hejnem tropických komárů vpadl dovnitř Honza Hejna – náš koordinátor pokladů. S jurodivým pohledem, šípem v zádech, krokodýlem zakousnutým v noze a opicí za krkem zvolal bojovně: „Je to tam!“, pročež se v záchvatu žluté zimnice skácel k zemi. Před příjezdem sanitky jsme z něj ještě pomocí tzv. kobřího polibku vypáčili, v které pražské džungli ukryl druhý poklad naší prázdninové hledací hry.

Poklad první zvaný kohoutí

A je to tady! Inspirován inscenací Jak kohouti obarvili svět, zabalil náš vrchní koordinátor pokladů Honza zásoby zrní na tři dny a převlečen za slepici, vyrazil na průzkum drůbežích výběhů v okolí Prahy, aby objevil ty největší a nejbarevnější kohouty ve středních Čechách. Po utržení mnoha klovných ran došel nakonec svého cíle, kde ukryl poklad nedaleko jednoho výběhu s malebnou drůbeží. Barvitý popis cesty naleznete zde.

Prázdninová otevírací doba pasáže

Milí diváci,

zítra 24. 6. bude pokladna otevřena pouze do 10:00. Od 25. 6. se celá pasáž divadla Minor uzavírá. Pokladna znovu zahájí provoz 22. 8. Obchod pak opět nabídne svůj sortiment 17.9.

Mami Volfová a tati Jelínek bodují!

RADOSTNÁ ZPRÁVA Z FESTIVALU SKUPOVA PLZEŇ:
Cenu města Plzně obdržela Lenka Volfová a Jiří Jelínek za partnerské herectví a komunikaci s divákem v inscenaci Mami, už tam budem? Divadla Minor.
http://www.i-divadlo.cz/zpravy/ceny-32-skupovy-plzne-udeleny

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Všechna představení