Děje se u nás právě teď

Tradiční Minorjarmark

Obchod divadla Minor zahájil komorní verzi našeho tradičního velikonočního Minorjarmarku. Takže děvčata, která nebudou mít o víkendu vejce, či chlapci, kteří chtějí mít letos pořádný tatar, mohou zavítat k nám. V našem obchodě si přijdou na své.

Jarní tvůrčí dílny

V sobotu 28. 3. vás lehce navnadíme na velikonoce – Alžběta Vlachová vám pomůže s MALOVÁNÍM PERNÍKŮ VELIKONOČNÍCH. V neděli 29.3. si s Lukášem Bradáčkem vyrobíte KOHOUTÍ BRK KU PSANÍ a pak se jím můžete podepsat pod nějakou petici. Třeba, aby jaro už vydrželo s námi. Materiál bude přichystán, dílny od 14- 18 hodiny.

Rodinné fotky

Fotoalbum Naší rodiny má několik nových přírůstků z víkendových představení 21. a 22. března. Stáhnout si je můžete zde.

Zrušení představení

Vážení diváci, bohužel jsme nuceni z důvodu závažného onemocnění hlavní představitelky ZRUŠIT zítřejší (24. 3. od 9:30) dopolední představení O SMOLÍČKOVI. Smolíček opět neuposlechl Jelena a běhal nalehko po lese, takže dostal zápal plic, se kterým by se v tuto chvíli ani nedošoural ke dveřím otevřít jezinkám, čímž by děj pohádky značně utrpěl. Omlouváme se […]

Workshop k Naší rodině

Tuto sobotu 21. 3. pořádáme od 16 hodin herní dílnu MY JSME RODINA určenou dětem a jejich rodičům. Dílna podněcuje aktivitami ke společné kreativní práci. Dospělí se můžou nechat unášet do světa fantazie a děti jim zkusí naslouchat… A naopak! Více se dozvíte na našem webu v MENU-WORKSHOPY.  

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Perníková chaloupka

velký sál

workshop

Ó, ta vůně!

Bar Loutka

Perníková chaloupka

velký sál

Všechna představení