Děje se u nás právě teď

MINORmálně tančíme

První březnovou neděli můžete od 15:00 opět navštívit naši vyhlášenou tančírnu MINORmálně tančíme. Nechte své děti zakřepčit v rytmu veselých písniček nejen z Anežky.

Tvůrčí dílny 28. 2. a 1. 3.

V sobotu 28. 2. se bude s Petrou Hudcovou vyrábět KOŠÍK Z RECYKLOVANÉHO NOVINOVÉHO PAPÍRU a v neděli 1. 3. si s Dagmar Urbánkovou uděláte PLECHOVOU TEPANOU LUCERNIČKU. Oba dva dny tvoříme v Galerii Minor od 14 do 18 hodin. Kdo chce mít doma pěkný artefakt, nechť dorazí!  

Edukativní workshopy v Minoru

V březnu zahajujeme edukativní workshopy pro školy i pro rodiny s dětmi. Probíhat budou 15 min po konci vybraných představeních v Barloutce (prostor nad šatnou), jejich termíny naleznete v programu a vstupenku na ně si můžete koupit spolu s lístkem na představení. Víkendové tvůrčí dílny v Galerii samozřejmě pokračují.

Tvůrčí dílny 21. a 22. února

V sobotu hrajeme Perníkovou chaloupku a v Galerii si s Erikou Bradáčkovou-Plickovou můžete vyrobit loutečky na špejli JENÍČKA A MAŘENKU. Neděle patří pohádce O Smolíčkovi a Renáta Vosecká Vám pomůže vytvořit DŘEVĚNÁ ZVÍŘÁTKA z lesa. Obě dílny mezi 14.00 – 18.00 hodinou.

PŘINES KNIHU

Chcete, aby knížky, které se u Vás doma nudí, udělaly radost jiným dětem? Nemáte zrovna po ruce čtivo na uspávání ratolesti? Je tu pro Vás MINOR ANTIKVARIÁT. Za drobný peníz vykupujeme i prodáváme. Kdo přinese knihu, může si vybrat jako odměnu za své ekologické smýšlení odznak MINORU dle svého výběru. Konec hlášení. Obchod divadla Minor.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Perníková chaloupka

velký sál

O Malence

Malá scéna

A cirkus bude?!

velký sál

DÍLNA K ZAHRADĚ

Bar Loutka

Všechna představení