Děje se u nás právě teď

Je přijďte, my Vás zveme.

Básně, kresby a tajné zprávy. Tak se jmenuje květnová výstava Vendy Březinové, jejíž vernisáž proběhne 10. 5. od 19:00 v Galerii Ponorka. Všichni jste srdečně zváni.

Dotvořeno jest

V sobotu 30. 4. máte možnost užít si poslední „díl“ poctivého, nefalšovaného tvoření, neb naše tvůrčí dílny pro tuto sezónu končí a znovu rozvinou svůj tvůrčí potenciál až na podzim. Co jsme pro Vás na tuto sobotu stvořili se dozvíte, moudří již vědí, v sekci workshopy.

Předposlední víkend s dílnami

Ano, zbytečno ronit slzy, sezóna tvůrčích dílen se nezadržitelně blíží ke svému konci a pokračovat bude znovu až s příchodem podzimu. Co si pro vás ti kujóni tvořiví na předposlední víkend připravili, zjistíte obligátně v sekci workshopy

Začtěte se s Malenkou

Zajděte 28. dubna nebo 14. května okouknout Malenku, případně taktéž 14. května zvýšit svoje hard-skills na našem speciálním workshopu Vazba sešitu. Výše uvedené se totiž uskuteční v rámci Světa knihy na jevišti. Odměnou Vám kromě zážitku bude i 50% sleva ze vstupného na Mezinárodní knižní veletrh Svět knihy 2016, probíhající 12. – 15. 5. na Výstavišti Holešovice.

Panenky a husité

Po tvůrčím víkendu 16. a 17. dubna stráveném v Minoru rozšířite svou armádu hraček o Větvičkovou panenku a Tahacího husitu. Více v sekci workshopy.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Robin Hood

velký sál

workshop

Tohle je Sherwood

Bar Loutka

workshop

Vazba sešitu

Bar Loutka

Všechna představení