Děje se u nás právě teď

Zdenek Pecháček na ČRo Vltava

Milí diváci i posluchači,
ve čtvrtek 19. května bude od 9:50 do 11:30 hostem Telefonotéky ředitel divadla Minor Zdenek Pecháček. Pokud máte chuť položit mu nějakou zvídavou otázku, nalaďte si v dopoledních hodinách Český rozhlas Vltavu. Pokud budete v daném čase zaneprázdněni, můžete si pořad pustit v archivu Českého rozhlasu.

Brundibár z ghetta

Jedinečný projekt v jehož rámci stanou na jevišti děti z brněnského „Bronxu“ po boku velkých uměleckých osobností. Brundibár z ghetta – nedělě 22. 5. od 18:00.

Křest CD z muzikálu Robin Hood

Světovým hitparádám budou několik týdnů dominovat hitovky z Sherwoodských hvozdů. V pátek jsme totiž pokřtili naše nové CD s písněmi z muzikálu Robin Hood.

Jen přijďte, my Vás zveme.

Básně, kresby a tajné zprávy. Tak se jmenuje květnová výstava Vendy Březinové, jejíž vernisáž proběhne 10. 5. od 19:00 v Galerii Ponorka. Všichni jste srdečně zváni.

Dotvořeno jest

V sobotu 30. 4. máte možnost užít si poslední „díl“ poctivého, nefalšovaného tvoření, neb naše tvůrčí dílny pro tuto sezónu končí a znovu rozvinou svůj tvůrčí potenciál až na podzim. Co jsme pro Vás na tuto sobotu stvořili se dozvíte, moudří již vědí, v sekci workshopy.

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

workshop

Kamarádem na život a na smrt!

Bar Loutka

Anežka chce tančit

Malá scéna

Lipany

velký sál

Všechna představení