Last minute

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Všechna představení

200

Toužíte zabalit vánoční dárky do Vlastnoručně vyrobeného balícího papíru? Doražte v sobotu 20.12. na dílnu s výtvarnicí Zuzanou Vítkovou. V neděli 21.12. si můžete s Renátou Voseckou zhotovit Vánoční ozdobu z přírodnin. Klasicky mezi 14 – 18 hodinou.

200

I třetí a čtvrtý adventní víkend probíhá mezi 14 – 18 hodinou v pasáži divadla Minor Vánoční jarmark. Na zahřátí máme svařák a pro děti teplé jablko. K zakoupení vánoční zboží a dárky nejen z Minoru. Zrušte vánoční stres a užijte si čas se svou rodinou u nás v Minoru…

200

I třetí adventní víkend patří v Minoru tvorbě. V sobotu si s Kanako Noshioka Koukalovou vyrobíte INDIÁNSKÉ OZDOBY NA STROMEČEK, v neděli si můžete domů odnést MASKU PRO PTAČÍ REJ od Petry Hudcové. Tvoříme mezi 14 – 18 hodinou. V pasáži navíc bude probíhat minorský vánoční jarmark. Těšíme se na Vás!

 

 

200

Obchod divadla Minor slaví

Přesně před 5 lety (5. 12. 2009) divadlo Minor zahájilo provoz svého obchodu v pasáži. Jeho nynější výtvarné pojetí bylo uskutečněno pod vedením Roberta Smolíka a jeho styl a šarm dále posouvají zaměstnanci obchodu. A pokud chcete vkusný dárek k Vánocům, otevírací doba jest po – pá 10 – 18 hodin a dle představení, so – ne dle představení.

 

200

Změna programu

Milí diváci, ještě jednou oznamujeme a zároveň se omlouváme za změnu v programu (ze zdravotních důvodů) – v sobotu 6. a 13. prosince 2014 od 10 hodin hrajeme místo MAMI, UŽ TAM BUDEM? pohádku O MALENCE. Děkujeme za pochopení.

200

V sobotu si s Erikou Bradáčkovou (Plickovovou) vyrobíte Velrybu ze Zahrady. V neděli je dílna ZADÁNA. Tento víkend probíhá v pasáži první vánoční Minor jarmark.

200

PRO TY NEJMENŠÍ

Divadlo Minor připravilo poprvé ve své historii inscenaci věnovanou dětem 0 až 3 roky s názvem BRUM (pro nejmenší medvědy). Ve světě se tato divácká kategorie pojmenovává „Theatre for the Very Young“ a nabízí citlivým způsobem těm nejmenším dětem první kontakt s divadlem. Premiéra již tento čtvrtek 27. listopadu 2014.