Last minute

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Všechna představení

200

Máte doma nějakou věc, kterou už nepotřebujete, co Vás už nudí, nebo jste zapomněli, k čemu ji vlastně máte? Tak ji popadněte, přijďte 8. února v 10 hodin do Minoru a nechte svoje Věci účinkovat v představení Věci aneb přines a hraj!

200

Doražte na TVŮRČÍ DÍLNU v sobotu 31.1. Povede ji výtvarnice Zuzana Vítková, která má na svědomí například výpravu k naší inscenaci BRUM (pro nejmenší medvědy). Pokud máte rádi ptáčky, je pro vás ideální dílna v neděli 1. 2. s Renátou Voseckou a výroba PTAČíÍHO KRMÍTKA. Obě dílny probíhají od 14-18 hodin.

200

Aladin v Minoru

V březnu vás režisér Matěj Forman ve svém „magickém představení“ vezme na dobrodružnou cestu k samotné hranici fantazie. Do světa starobylého a tajuplného orientu můžete nahlédnout 5. a 6. března od 18 hodin a 7. a 8. března od 15 hodin. Rezervace vstupenek na pokladně.

200
V sobotu 24.1. budeme vyrábět STÍNOVÉ PAPÍROVÉ DIVADLO s Petrou Hudcovou, na neděli 25. 1. si připravila Kristýna Taubelová 3D (plastické) PŘÁNÍČKO z papíru. Šmiky, šmiky, šmiky, pozor na prstíky!  Mezi 14 – 18 hodinou v Galerii Minor.

 

200

Derniéra Atlasu

V pátek 23. 1. se loučíme s inscenací Můj první atlas světa. Nebuďte však smutní, režisér Atlasu Jiří Adámek začíná tento týden zkoušet nový projekt Libozvuky, který bude mít premiéru v dubnu. Uvidíte v něm „staré “ minorské vlky i nové tváře.

200

Ondřej Nosálek mezi Lvy

S radostí Vám oznamujeme, že náš herec Ondřej Nosálek byl nominován na Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu MY 2. GRATULUJEME!!!

200

Lednová vernisáž

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy Ivy Vodrážkové „Dřevěný Jan“. Kdy a kde? 14. ledna v 18 hodin v naší galerii Ponorka.

200
V sobotu hrajeme rodinnou inscenaci DEMOKRACIE a během 14 – 18 hodiny si můžete v Galerii pod vedením Lukáše Bradáčka vyrobit VOLEBNÍ TLAMPAČE A PRAPORKY, k použití kdykoli a kdekoli. Pokuď máte doma malou fintilku, jistě pak ocení nedělní KORÁLKOVÁNÍ (14 – 18 hod) s Kateřinou Kubešovou. Veškerý materiál v ceně vstupenky.