Děje se u nás právě teď

Bruncvík jako evropské dědictví

V rámci letošních Dnů evrospkého dědictví si můžete v sobotu 5. a v neděli 6. září užít Bruncvíka s jeho lvem za jednotnou cenu 100 Kč.

Pokladna v srpnu

Vážení diváci, o prázdninách bude pokladna otevřena od 24. srpna. Do té doby můžete zakupovat vstupenky v rezervačním systému Colosseum prostřednictvím programu na našem webu.

MINORMálně tančíme v hotelu Port

Předposlední srpnový den proběhne v hotelu Port již 4. ročník Vinobraní u Máchova jezera, pořádaný naším milým partnerem Regata Čechy. A když dospělí berou víno, dělají děti normálně něco jiného. Například ve 14:00 a v 16:00 budou normálně tančit. A my z Minoru budeme normálně tančit s nimi.

Open mic / Mik volný

Chceš vyzkoušet, jaké to je – skvělý band, velký sál, profi světla a zvuk, kamarádi, kteří ti drží palce, když přeskočí tvoje jiskra? Máš odvahu a chuť si s profi kapelou zahrát song, který miluješ, nebo máš dokonce vlastní autorskou písničku či se nebojíš improvizace? Přihlas se na Open mic Strun Teens a vystup 17. 10. […]

Vítězství Minoru v Beachvolejbal Teatro Cupu

Náš volejbalový tým ve složení Šárka Sedláková, Petra Mašková a Zbyněk Šporc suverénně obhájil loňské prvenství a stanul na prestižním piedestalu 3. ročníku mezidivadelního klání Beachvolejbal Teatro Cup. Gratulujeme!!!

Starší novinky

Last minute!

Rychle rezervujte místa, nebo už nebudou!

Bílá velryba

Malá scéna

Autobus

KD Mlejn - Stodůlky

Autobus

KD Mlejn - Stodůlky

Všechna představení